Wigry Suwałki w zaległym meczu lepsze od Tura

SKS Wigry Suwałki 6 – 1 Tur Bielsk Podlaski

BRAMKI:
Kamil Zalewski, Maciej Makuszewski, Eduard Serbul, Bartosz Gużewski (2), Paweł Omilinowicz – Wigry Suwałki
Patryk Niemczynowicz – Tur Bielsk Podlaski

Suwałki, 18.10.2023 IV Liga podlaska Wigry 6 – 1 Tur Bielsk Podlaski

34 minuta  Wigrom prowadzenie daje Kamil Zalewski. Od 48 minuty prowadzimy już 2:0, bramkę z rzutu karnego zdobył Maciej Makuszewski. Eduard Serbul podwyższa wynik na 3:0. Kolejną czwartą bramkę dla Wigier zdobywa w 67 minucie Bartosz Gużewski. Jedyną bramkę dla gości w 73 minucie na 1:4 zdobywa Patryk Niemczynowicz. Na 5:1 w 72 minucie Bartosz Gużewski. Na 6:1 podwyższa z rzutu karnego Paweł Omilianowicz.

SKŁADY: Wigry: Maciej Aleksandrowicz – Beniamin Przełomski, Jakub Płoszkiewicz, Eduard Serbuł, Łukasz Trąbka (66 Paweł Omilianowicz), Bartosz Gużewski (86 Paweł Fajkowski), Oskar Osipiuk (18 Radosław Gulbierz), Kacper Rejterada, Łukasz Kubrak (76 Kacper Babkowski), Maciej Makuszewski, Kamil Zalewski (81 Krzysztof Cudowski).

Tur: Mateusz Danielczyk (64 Paweł Selwesiuk) – Krystian Kulikowski, Paweł Łochnicki, Damian Onacik, Rafał Kulikowski – Bartosz Gulewicz (86 Olaf Wysocki), Dawid Koc (68 Jakub Troc), Patryk Niemczynowicz, Daniel Daniłowski – Mateusz Jambrzycki (86 Damian Doliński), Marcin Bazylewski.