„Rudy”, zakończył swoją imponującą karierę

Ślepsk Malow 3:0 Barkom-Kazhany Lwów

25:19, 25:15, 25:13

Łukasz Rudzewicz, znany jako Rudy, zakończył swoją imponującą karierę w PlusLidze, grając ostatni mecz sezonu 2023/2024

w barwach Ślepsk Malow Suwałki.

Jego pożegnalny występ przed domową publicznością przeciwko Barkom-Kazhany Lwów był triumfalnym zwieńczeniem dwudziestoletniej kariery, w której przeszedł wszystkie szczeble rozgrywek polskiej siatkówki. Od amatorskiej ligi zakładowej do złotego medalu 1. Ligi i awansu do PlusLigi, Rudzewicz stał się symbolem wytrwałości i oddania sportowi.

 

Jego ostatni mecz, w którym zdobył 7 punktów i został nagrodzony tytułem MVP, był godnym uwieńczeniem jego sportowej podróży. Teraz, Ślepsk Malow Suwałki przygotowuje się do rywalizacji w Wieluniu, mając nadzieję na utrzymanie 11. miejsca w lidze, społeczność siatkarska z pewnością będzie wspominać wkład Rudzewicza w rozwój klubu i inspirację, jaką stanowił dla wielu pokoleń młodych sportowców.

 

Dwumecz o 11. miejsce w PlusLidze (ewentualnie złoty set)

Ślepsk Malow Suwałki – Barkom Każany Lwów 3:0

(25:19, 25:15, 25:13)

MVP: Łukasz Rudzewicz

Ślepsk Malow : Matias Sanchez 1, Konrad Stajer 7, Bartosz Filipiak 14, Łukasz Rudzewicz 7, Ziga Stern 12, Paweł Halaba 11, Mateusz Czunkiewicz (libero) oraz Paweł Filipowicz (libero)

Barkom Każany: Mousse Gueye 9, Ilia Kowalow 8, Vladyslav Szczurow 5, Vasyl Tupczij 6, Witalij Kuczer (4), Dennis Petrovs 1, Jaroslav Pampuszko (libero) oraz Oleksii Hołowen, Kristers Dardzans 1 i Bohdan Mazenko 1

Barkom Każany Lwów – Ślepsk Malow Suwałki – niedziela, 21 kwietnia godz. 20:30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *