Menu:

WIELKA ORKIESTRA

ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

 XXII FINAŁ W SUWAŁKACH - WSPARLI

www.Suwalki-info24.pl

Estacja FM

Reklama:


 

 

RSS
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz

Patronat medialny

PARTNERZY

 

PATRONAT MEDIALNY

 

=============

REDAKCJE

w SUWAŁKACH

 

=========

KOMUNIKACJA

 

 

Aktualności

Ślepsk - PEKPOL (cały mecz)

21.11.2014

ŚLEPSK Suwałki - PEKPOL Ostrołęka 3:0  (cały mecz)

DO SEJMIKU WOJ. PODLASKEIGO

18.11.2014

JAK GŁOSOWANO NA KANDYDATÓW DO SEJMIKU

WOJ. PODLASKIEGO z naszego okręgu

Prawo i Sprawiedliwość - 6780 głosów
1. Dec Leszek - 2116 głosów
2. Sanik Celina - 126 głosów
3. Krasiński Krzysztof - 113 głosów
4. Wasilewski Zdzisław Józef - 259 głosów
5. Straszyński Wojciech - 220 głosów
6. Hartung Mirosław - 1369 głosów
7. Szymańczyk Tadeusz - 1603 głosy
8. Chowański Krzysztof - 29 głosów
9. Szoda Violetta - 56 głosów
10. Szczęsny Robert - 317 głosów
11. Wądołowska Agata - 167 głosów
12. Wierzbicka Barbara - 70 głosów
13 Krupińska Alicja - 124 głosów
14. Krutul Piotr - 38 głosów
15. Grycel Jadwiga - 25 głosów
16. Trawińska Halina - 158 głosów

Platforma Obywatelska - 4350 głosów
1. Naszkiewicz Anna - 2218 głosów
2. Kwaterski Waldemar - 1061 głosów
3. Cieślik Leszek Stanisław - 207 głosów
4. Raś Andrzej - 42 głosy
5. Tałałaj Mirosław - 17 głosów
6. Kondracka Bożenna - 149 głosów
7. Rżany Jarosław - 68 głosów
8. Chmielewska Marzena - 88 głosów
9. Boćwiński Witold Jan - 12 głosów
10. Nowak Piotr - 33 głosy
11. Zdancewicz Marek - 155 głosów
12. Czokało Małgorzata - 69 głosów
13. Bogdan Stanisław - 37 głosów
14 Jankowska Agnieszka - 61 głosów
15. Kapuściński Leszek Robert - 94 głosy
16. Siuchno-Borawska Katarzyna - 39 głosów

Polskie Stronnictwo Ludowe - 4239 głosów
1. Baszko Mieczysław Kazimierz - 128 głosów
2. Dyjuk Bogdan - 81 głosów
3. Cieślukowski Cezary - 2564 głosy
4. Chołko Tadeusz - 744 głosów
5. Łabutis Bożena Mariola - 47 głosów
6. Renowicki Władysław Marek - 165 głosów
7. Guzel Maria - 40 głosów
8. Łukasik Anetta Anna - 46 głosów
9. Bielec Marcin Marian - 22 głosów
10. Mieńko Bogumiła - 27 głosów
11. Niedźwiecka Anna - 135 głosów
12. Orchowska Barbara - 93 głosy
13. Niewulis Łoreta - 36 głosów
14. Koronkiewicz Andrzej Zbigniew - 79 głosów
15. Szypcio Włodzimierz - 32 głosy

SLD Lewica Razem - 2182 głosy
1. Krzyżewski Janusz Kazimierz - 1385 głosów
2. Wieczorek Bogdan Jan - 383 głosy
3. Truszkowska Agnieszka Magdalena - 51 głosów
4. Kułakowski Tomasz - 27 głosów
5. Andruszkiewicz Anna - 64 głosy
6. Żukowska Marta Magdalena - 33 głosy
7. Mańczuk Tomasz -18 głosów
8. Żegaczewska Ewa Agnieszka - 69 głosów
9. Parfieńczyk Paweł - 18 głosów
10. Szmigielska Ewa - 49 głosów
11. Cimochowski Mirosław - 17 głosów
12. Perkowska Małgorzata - 68 głosów

Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke - 725 głosów
1. Niżankowski Tomasz Paweł - 330 głosów
2. Anuszkiewicz Alicja - 109 głosów
3. Zdankiewicz Andrzej - 28 głosów
4. Bajgus Julita - 19 głosów
5. Wasilewski Tomasz - 50 głosów
6. Wiśniewska Anna - 38 głosów
7. Sawicki Paweł - 67 głosów
8. Bogdan Katarzyna - 36 głosów
9. Piekarski Wojciech Łukasz - 48 głosów

Ruch Narodowy - 559 głosów
1. Sokołowski Kamil Krzysztof - 140 głosów
2. Kunicka Paulina - 33 głosy
3. Siłkowska Żaneta - 21 głosów
4. Nowel Wiesław - 43 głosy
5. Cagan Przemysław - 322 głosy

Wspólnota Patriotyzm Solidarność - 357 głosów
1. Basiewicz Mirosław - 36 głosów
2. Wdowiak Jan Stanisław - 17 głosów
3. Zdankiewicz Paulina - 44 głosy
4. Huryn Kamil - 42 głosy
5. Milanowski Leszek - 7 głosów
6. Flis Monika - 11 głosów
7. Walendzewicz Jan - 39 głosów
8. Stankiewicz Agnieszka - 29 głosów
9. Dąbrowska Katarzyna - 42 głosy
10. Wasilewski Edward - 90 głosów

Twój Ruch - 142 głosy
1. Żebrowski Kamil - 61 głosów
2. Kistelska Joanna - 12 głosów
3. Milewski Grzegorz - 29 głosów
4. Tomaszycka Natalia - 19 głosów
5. Nitkiewicz Radosław - 3 głosy
6. Mironow Justyna - 18 głosów

Podlaskie Forum Samorządowe - 103 głosy
1. Galicki Robert - 24 głosy
2. Gojko Danuta - 18 głosów
3. Perkowska Maria Magdalena - 44 głosy
4. Fiedorczuk Anna - 9 głosów
5. Kendyś Dominik - 8 głosów

Samoobrona - 101 głosów
1. Chmielewski Andrzej Eugeniusz - 16 głosów
3. Czuper Aleksander - 33 głosy
4. Milewska Grażyna - 16 głosów
5. Aniśko Wioletta - 2 głosy
6. Nowik Joanna - 1 głos
7. Szczesiul Andrzej - 1 głos
8. Popowski Paweł - 3 głosy
9. Mazur Wojciech Michał - 3 głosy
10. Górska Urszula - 16 głosów
11. Polakowski Edward - 3 głosy
12. Kozłowski Czesław - 4 głosy
13. Andracka Krystyna - 1 głos
14. Narolewski Damian - 0 głosów
15. Tkaczow Anna - 2 głosy

Demokracja Bezpośrednia - 89 głosów
1. Charyło Mirosław - 14 głosów
2. Skiepko Włodzimierz - 6 głosów
3. Ołdakowska Sylwia - 25 głosów
4. Ostaszewska Iwona - 21 głosów
5. Mazurski Emil - 9 głosów
6. Sokólska Paulina -14 głosów

Platforma Samorządowa - 75 głosów
1. Bukłaho Szczepan - 15 głosów
2. Bolesta Bogusław - 8 głosów
3. Wróblewska Monika - 31 głosów
4. Kendyś Czesława - 3 głosy
5. Matulka Magdalena - 18 głosów

 

Do Suwalskiej Rady

17.11.2014

 Do Suwalskiej Rady mieszkańcy Suwałk wybrali:

Prawo i Sprawiedliwość 
1. Zdzisław Koncewicz
2. Janusz Skowroński
3. Grzegorz Gorlo
4. Bogdan Bezdziecki
5. Wojciech Malesiński
6. Dorota Jabłońska
7. Adam Gorlo
8. Jadwiga Mariola Szczypiń
9. Andrzej Łuczaj

Z Renkiewiczem dla Suwałk
1. Andrzej Chuchnowski
2. Zbigniew De-Mezer
3. Czesław Renkiewicz
4. Stanisław Kulikowski
5. Anna Ruszewska
6. Zdzisław Przełomiec
7. Łukasz Kurzyna 
8. Wojciech Pająk

Blok Samorządowy
1. Wiesław Murawko
2. Piotr Wasiukow
3. Sławomir Szeszko 

Platforma Obywatelska
1. Bożena Maria Kamińska
2. Zbysław Grajek

Sojusz Lewicy Demokratycznej
1. Karol Korneluk

*** wyniki nieoficjalne

GRUZJA

11.11.2014

 

Powstanie Sejneńskie

11.11.2014

 

 

Obchody Święta Niepodległości

10.11.2014
SUWAŁKISUWAŁKI

Obchody Święta Niepodległości w Suwałkach

10 listopada 2014
- godz. 16:00 w Klubie Jednostki Wojskowej 1747, 
przy ul. Wojska Polskiego 40, wernisaż wystawy numizmatycznej ,,Suwałki Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu". 
 
11 listopada 2014 
 - godz. 10:30 na placu Józefa Piłsudskiego msza święta  za Ojczyznę celebrowana przez biskupa Romualda Kamińskiego.
 - godz. 12.00  uroczystość odsłonięcia pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego.
 - godz. 15.00 i 18.00  w Suwalskim Ośrodku Kultury zaplanowano koncerty Zespołu Pieśni i Tańca ,,Śląsk".
 - godz. 17.00 Młodzieżowy Marsz Niepodległości - msza święta w intencji ojczyzny w Kościele 
pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa – Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. 
  - O godzinie 18.00  odbędzie się zbiórka pod „Dębem Wolności” w Parku Konstytucji 3-go Maja. 
   Następnie zebrani przejdą pod pomnik  marszałka Józefa Piłsudskiego i pod pomnik Polskiej Organizacji Wojskowej 
   na cmentarz przy ul. Bakałarzewskiej. 
   Organizatorzy podkreślają, że zgromadzenie ma charakter pokojowy i otwarty.    
 
   Świąteczne spotkanie pod hasłem ,,Razem dla Niepodległej" przygotowało  Muzeum Okręgowe. 
11 listopada, od 13:00 do 16:00, placówka zaprasza do Muzeum im. Marii Konopnickiej. Wydarzenie skierowane jest 
do wszystkich suwalczan, a zwłaszcza rodzin z dziećmi. Będą więc Wąsy Naczelnika, dziecięcy teatrzyk 
„Wizyta Józefa Piłsudskiego”, ciepły szalik w barwach narodowych, pistolety i granaty, 
Kasztanka Marszałka oraz o drodze do niepodległości Suwalszczyzny na poważnie. Jak zapowiadają organizatorzy 
gościem honorowym spotkania będzie Aleksandra Piłsudska, a przybyli dostąpią zaszczytu rozmowy z małżonką Naczelnika Państwa. 
W trakcie spotkania odbędzie się też podsumowanie akcji „Mój pradziadek był peowiakiem”. 
  - godz.  16:00, w Muzeum Okręgowym - film z 1934 pt. „Młody las” 
Obchody Święta Niepodległości
10 listopada 2014
- godz. 16:00 w Klubie Jednostki Wojskowej 1747, 
przy ul. Wojska Polskiego 40, wernisaż wystawy numizmatycznej ,,Suwałki Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu". 
 
11 listopada 2014 
 - godz. 10:30 na placu Józefa Piłsudskiego msza święta  za Ojczyznę celebrowana przez biskupa Romualda Kamińskiego.
 - godz. 12.00  uroczystość odsłonięcia pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego.
 - godz. 15.00 i 18.00  w Suwalskim Ośrodku Kultury zaplanowano koncerty Zespołu Pieśni i Tańca ,,Śląsk".
 - godz. 17.00 Młodzieżowy Marsz Niepodległości - msza święta w intencji ojczyzny w Kościele 
pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa – Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. 
  - O godzinie 18.00  odbędzie się zbiórka pod „Dębem Wolności” w Parku Konstytucji 3-go Maja. 
   Następnie zebrani przejdą pod pomnik  marszałka Józefa Piłsudskiego i pod pomnik Polskiej Organizacji Wojskowej 
   na cmentarz przy ul. Bakałarzewskiej. 
   Organizatorzy podkreślają, że zgromadzenie ma charakter pokojowy i otwarty.    
 
   Świąteczne spotkanie pod hasłem ,,Razem dla Niepodległej" przygotowało  Muzeum Okręgowe. 
11 listopada, od 13:00 do 16:00, placówka zaprasza do Muzeum im. Marii Konopnickiej. Wydarzenie skierowane jest 
do wszystkich suwalczan, a zwłaszcza rodzin z dziećmi. Będą więc Wąsy Naczelnika, dziecięcy teatrzyk 
„Wizyta Józefa Piłsudskiego”, ciepły szalik w barwach narodowych, pistolety i granaty, 
Kasztanka Marszałka oraz o drodze do niepodległości Suwalszczyzny na poważnie. Jak zapowiadają organizatorzy 
gościem honorowym spotkania będzie Aleksandra Piłsudska, a przybyli dostąpią zaszczytu rozmowy z małżonką Naczelnika Państwa. 
W trakcie spotkania odbędzie się też podsumowanie akcji „Mój pradziadek był peowiakiem”. 
  - godz.  16:00, w Muzeum Okręgowym - film z 1934 pt. „Młody las” 

Obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą

10.11.2014

W sobotę 08.11.2014r.w budynku Aquaparku odbyły się

Obchody Światowego  Dnia Walki z Cukrzycą

 

 

W sobotę 08.11.2014r.w budynku Aquaparku odbyły się Obchody Światowego  Dnia Walki z Cukrzycą. Mieszkańcy Suwałk mieli możliwość wykonania bezpłatnych badań poziomu cukru i ciśnienia tętniczego.

Wigry - Chojniczanka 2:1. KONFERENCJA

08.11.2014

Wigry - Chojniczanka 2:1

SALOS Suwałki - UKS SPRINT Płociczno 0:3

26.10.2014

SALOS Suwałki - UKS SPRINT Płociczno 0:3

(22:25, 18:25, 18:25)