Jeszcze trochę radości zatrzymanej w kadrze ze zdobycia pucharu

Finał Wojewódzki PP

SKS Wigry Suwałki 3: 2 Olimpia Zambrów

Wigry Suwałki odniosły zwycięstwo w finale Wojewódzkiego Pucharu Polski, pokonując Olimpię Zambrów 3:2. Emocjonujący mecz, w którym obie drużyny wykazały się determinacją, ale to Wigry okazały się lepsze, dzięki bramkom zdobytym przez Zalewskiego w 33′ i 99′ minucie oraz Makuszewskiego w 60′ minucie.
Gratulacje należą się całemu zespołowi, sztabowi szkoleniowemu oraz wiernym kibicom, którzy wspierali swoją drużynę.
Teraz przed Wigrami Suwałki kolejne wyzwanie, chyba najważniejsze w tym sezonie – finałowy mecz sezonu IV ligi podlaskiej.
Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę w Szepietowie, z pewnością dostarczy kolejnych emocji i będzie wymagał pełnego zaangażowania.
Wigry Suwałki – Olimpia Zambrów 3:2 po dogrywce (1:1, 2:2)
Bramki: 0:1 – Eryk Jarzębski 19, 1:1 – Kamil Zalewski 33, 2:1 -Maciej Makuszewski 59-karny, 2:2 – Bartosz Ciborowski 69, 3:2 – Kamil Zalewski 99.
Wigry: Michał Dębski – Filip Kozłowski (103 Łukasz Kubrak), Pavlo Berezyanskiy, Adrian Karankiewicz, Radoslaw Gulbierz (55 Łukasz Trąbka), Oskar Osipiuk, Maciej Makuszewski, (84 Michał Mościcki), Bartosz Gużewski, Kacper Głowicki (96 Przemysław Modzelewski), Kamil Zalewski, Krzysztof Cudowski (110 Paweł Omilianowicz)
Olimpia: Jakub Jasionek – Bartosz Ciborowski, Nataniel Wybraniec, Rafał Parobczyk, Jakub Romanowicz (85 Bartosz Bayer), Arkadiusz Drapsa (100 Andrei Truchan), Patryk Malinowski, Adam Radecki, Eryk Jarzębski (54 Denis Gojko, 109 Kacper Siudak), Maksymilian Korczak (67 Jakub Jakimiuk), Kacper Gościniarek (77 Paweł Szatała)