Suwalski Rajd Rowerowy

Suwalski Rajd Rowerowy 2 już w najbliższy weekend. Trwają bezpłatne zapisy!

Czy znasz sposób na idealne zakończenie wakacji? Spędź go aktywnie! Fundacja Teraz Wschód zaprasza do udziału w Suwalskim Rajdzie Rowerowym, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę – 3 września, czyli dzień przed oficjalnym rozpoczęciem roku szkolnego. To szansa, aby przeżyć niezapomnianą przygodę jeszcze tego lata.
Do udziału w Suwalskim Rajdzie Rowerowym zachęcamy wszystkich miłośników kolarstwa. Projekt uwzględnia udział osób ze szczególnymi potrzebami, w tym osób z niepełnosprawnością i osób chorych. Osoby te będą mogły wziąć czynny udział w rajdzie.
Trasa rajdu ma ok. 40 kilometrów, a jej trudność określana jest jako „średnio wymagająca”. Przebiega po malowniczych terenach Wigierskiego Parku Narodowego. Rajd to nie tylko forma ruchu – to także żywa lekcja historii. W trakcie trasy przewodnik będzie opowiadać o najciekawszych miejscach, po których poruszać się będą uczestnicy akcji.
W programie wydarzenia są także konkursy z nagrodami i ognisko z kiełbaskami. Uczestnicy otrzymają również pamiątkowe koszulki, a ci najlepsi – nagrody rzeczowe.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Uczestnik Rajdu zobowiązany jest jedynie do wykupienia karty wstępu do Wigierskiego Parku Narodowego.
Aby wziąć udział w Rajdzie organizowanym przez Fundację Teraz Wschód, należy się wcześniej zapisać poprzez stronę internetową: https://url.terazwschod.pl/rajd . Obowiązuje limit dostępnych miejsc. W wydarzeniu może wziąć udział maksymalnie 50 osób. Rajd rozpocznie się w niedzielę, 3 września pod siedzibą Wigierskiego Parku Narodowego w miejscowości Krzywe i zakończy w tym samym miejscu.

Zadanie współfinansowane jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.
Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Teraz Wschód. Misją Fundacji jest wyrównanie szans dla dzieci i młodzieży na rozwój sportowy, intelektualny i kulturowy. Wszystkim organizowanym przez nią wydarzeniom przyświeca jeden cel – zbiórka funduszy na stypendia sportowe dla wybitnie utalentowanych sportowców. Więcej o działalności Fundacji można znaleźć na stronie:

https://www.facebook.com/fundacja.teraz.wschod/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *