Odlotowe Suwałki 2024 – zaproszenie

Odlotowe Suwałki AIR SHOW 2024 już za miesiąc

Już za miesiąc Odlotowe Suwałki AIR SHOW. 29 czerwca spotkamy się ponownie na Lotnisku Suwałki im. gen. bryg. pil. Witolda Urbanowicza. Przed nami kolejna edycja wydarzenia, które zdobyło ogromne uznanie wśród Suwalczan, mieszkańców Suwalszczyzny, ale również całej Polski.

Dziś. 28 maja odbyła się konferencja prasowa, na której przedstawione zostały organizacyjne szczegół oraz zespoły i wykonawcy, którzy pokażą się na tegorocznych pokazach.

Zmiana organizacji dojazdu i wyjazdu na teren lotniska. Harmonogram wydarzenia oraz atrakcje dostępne na terenie lotniska. O tych i wielu innych szczegółach opowiadali Prezydent Suwałk Czesław Renkiewicz, Zastępca Prezydenta Grzegorz Krysa, Prezes Suwalskiej Szkoły Lotniczej Robert Szadkowski oraz współorganizator pokazów przedstawiciel Falco Group Jarosław Balcerzewski.

– Spotykamy się na miesiąc przed naszym wydarzeniem. Air Show Odlotowe Suwałki to marka sama w sobie. Ostatnio miałem wielką przyjemność odbioru tej statuetki w Operze Filharmonii Podlaskiej, gdzie konsumenci właśnie z Podlasia zadecydowali, że to nasza impreza była największym i najlepszym wydarzeniem w ubiegłym roku. Myślę, że mamy szerokie perspektywy, żeby ta impreza rozrastała się, a na pewno potencjał do tego jest tutaj olbrzymi. – powiedział Prezydent Suwałk Czesław Renkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *