IV Liga podlaska. 23. kolejka
Wigry kolejny raz przed własną publiczności
wpakowały cztery gole przyjezdnym
Wigry Suwałki – Wissa Szczuczyn 4 : 0 (3:0)
Wigry Suwałki – Wissa Szczuczyn 4 : 0 (3:0)
Bramki: 1:0 – Marcin Fiedorowicz 8 min. -karny, 2:0 – Krzysztof Cudowski 23 min., 3:0 – Marcin Fiedorowicz 34 min., 4:0 – Dawid Kalinowski 90 min.
Wigry Suwałki – Wissa Szczuczyn 4 : 0 (3:0)
Bramki: 1:0 – Marcin Fiedorowicz 8 min. -karny, 2:0 – Krzysztof Cudowski 23 min., 3:0 – Marcin Fiedorowicz 34 min., 4:0 – Dawid Kalinowski 90 min.
Żółta kartka – Oleh Bazhan (Wissa)
Składy drużyn
Wigry: Piotr Słowikowski – Filip Kozłowski (85. Beniamin Przełomski), Jakub Płoszkiewicz, Krzysztof Cudowski (71. Paweł Omilianowicz), Marcin Fiedorowicz (85. Kacper Babkowski), Dawid Kalinowski , Eduard Serbuł, Piotr Lipiński (85. Pawel Fajkowski), Mariusz Bucio (79. Kacper Rejterada), Martosz Gużewski, Łukasz Trąbka
Wissa: Hubert Gostomski – Przemysław Modzelewski, Dominik Wasilewski, Oleksandr Dziuba, Shota Tavdgiradze (47. Kacper Kiarszys), Marcin Świderski, Mateusz Jastrzębski (82. Marek Nowakowski), Łukasz Tercjak, Dariusz Korytkowski (46. Mateusz Zambrowski), Oleh Bazhan, Aleksander Gietek
Kolejny mecz Wigry Suwałki zagrają w Grajewie z Warmią
Komplet wuników 23. kolejki
Wigry Suwałki 4-0 Wissa Szczuczyn
Cresovia Siemiatycze 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Tur Bielsk Podlaski 4-3 KS Grabówka
MOSP Białystok 1-0 KS Michałowo
Czarni Czarna Białostocka 1-2 ŁKS Łomża
Orzeł Kolno 1-3 Ruch Wysokie Mazow.
Krypnianka Krypno 1-3 Sparta Szepietowo
Promień Mońki 0-2 Warmia Grajewo
KS Wasilków 4-2 KS Śniadowo
4 LIGA PODLASKA
M | Pkt | Br | Z.R.P. Razem | Z.R.P. Dom | Z.R.P. Wyjazd | ||
1 | ŁKS Łomża | 23 | 53 | 71-19 | 17-2-4 | 9-0-2 | 8-2-2 |
2 | Ruch Wysokie Mazow. | 23 | 52 | 67-28 | 17-1-5 | 10-0-2 | 7-1-3 |
3 | Tur Bielsk Podlaski | 22 | 49 | 53-29 | 15-4-3 | 9-2-1 | 6-2-2 |
4 | Wigry Suwałki | 23 | 46 | 68-37 | 14-4-5 | 7-2-3 | 7-2-2 |
5 | KS Wasilków | 23 | 44 | 58-32 | 13-5-5 | 5-1-2 | 8-4-3 |
6 | Wissa Szczuczyn | 22 | 41 | 58-33 | 13-2-7 | 7-2-2 | 6-0-5 |
7 | Sparta Szepietowo | 23 | 40 | 39-38 | 12-4-7 | 3-2-6 | 9-2-1 |
8 | Promień Mońki | 23 | 37 | 43-34 | 11-4-8 | 8-2-3 | 3-2-5 |
9 | Warmia Grajewo | 22 | 33 | 39-38 | 10-3-9 | 7-0-3 | 3-3-6 |
10 | KS Michałowo | 22 | 26 | 44-47 | 7-5-10 | 5-2-3 | 2-3-7 |
11 | Krypnianka Krypno | 22 | 25 | 33-46 | 6-7-9 | 3-5-4 | 3-2-5 |
12 | MOSP Białystok | 22 | 25 | 38-54 | 7-4-11 | 5-1-5 | 2-3-6 |
13 | KS Śniadowo | 23 | 21 | 32-49 | 5-6-12 | 1-6-4 | 4-0-8 |
14 | Cresovia Siemiatycze | 23 | 19 | 28-60 | 5-4-14 | 5-3-4 | 0-1-10 |
15 | KS Grabówka | 22 | 18 | 26-56 | 5-3-14 | 2-2-7 | 3-1-7 |
16 | Czarni Czarna Białostocka | 23 | 18 | 29-61 | 5-3-15 | 4-1-7 | 1-2-8 |
17 | Dąb Dąbrowa Białostocka | 23 | 17 | 29-56 | 4-5-14 | 4-2-5 | 0-3-9 |
18 | Orzeł Kolno | 22 | 10 | 18-56 | 2-4-16 | 2-2-9 | 0-2-7 |