SKB Litpol – Malow podejmie Marcovię Marki

6. runda Lotto Ekstraligi Badmintona

(12.03.2024 r.) powraca Lotto Ekstraliga Badmintona

W dniu 12.03.2024 r., o godzinie 17:30 zostanie rozegrana 6. kolejka meczów Lotto Ekstraligi Badmintona, w którym SKB Litpol – Malow podejmie na własnej hali WWL Badminton Marcovię Marki. Po 5 kolejkach spotkań SKB jest liderem tabeli, mając na koncie 15 punktów z bilansem meczów 5 wygranych, 0 porażek. Mecz pomiędzy SKB Litpol – Malow a WWL Badminton Marcovia Markami będzie transmitowany na kanałach Lotto Ekstraligi Badmintona w serwisie Youtube.
„Znamy swojego przeciwnika z Marek. Jest to nowa ekipa w rozgrywkach Lotto Ekstraligi Badmintona, ale mająca na swoim koncie 2 zwycięstwa, ale też potrafiła postraszyć swoją dobrą grą obecnych Mistrzów Polski – ABRM Warszawę. Wiemy, że w takich meczach takie drużyny zrobią wszystko, żeby wygrać dlatego my musimy zachować koncentrację do ostatniego meczu.
Naszym planem jest wygrana tego meczu za 3 punkty. Przyjeżdżamy do Suwałk naszym najmocniejszym składem z wiarą i przekonaniem, że jutro to my wyniesiemy z tego meczu pełną pulę punktów”  – mówi trener SKB Litpol – Malow, Jerzy Dołhan.
Link do transmisji na żywo:

Link do wyników:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *