Dwie wejściówki

Kukuryku na patyku czyli o dwóch takich

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „SUWALSKI OÅRODEK KULTURY instytucja kultury Miasta Suwałki www.soksuwalki.eu LALEK ਰ OLSZTYŃSKI PAUL MAAR KUKURYKU NA PATYKU czyli O dwóch czyliodwóch"takich takich ZbigniewGłowacki Zbigniew 21 lutego 2024 r. godz 17.00 Sala im. Wajdy Suwałki, Jana Pawła bity20 PRZEKŁAD Aleksander A ieszka Ûarasim Romar Wołosik”
„Kukuryku na patyku czyli o dwóch takich”
UWAGA! Dwie wejściówki od redakcji tvs24.pl.
Kto nadeśle na adres e-mail: redakcja-tvs24@wp.pl
– odpowiedź, kto jest reżyserem (imię i Nazwisko) tego teartralnego spektaktu, otrzyma dwie wejściowki.
Kto pierwszy, ten zwycięzca!!!
Spotkania teatralne za kurtynką „Kukuryku na patyku czyli o dwóch takich”
Spektakl „Kukuryku na patyku czyli o dwóch takich” to piękna i wzruszająca opowieść o wystawionej na ciężką próbę przyjaźni dwóch zabawnych Klaunów. W ich życie wypełnione codziennymi czynnościami, zabawą i drobnymi niesnaskami wkracza Ten Trzeci. Jest to Dobosz: pewny siebie, chytry intrygant i posiadacz wspaniałego bębna.
21.02.2024, godz. 17.00
sala im. Jana Pawła II 5, ul. Jana Pawła II 5
Bilety: 20 zł w kasie SOK
BILETY
z Suwalską Kartą Mieszkańca >> zniżki do 50% (Dokument upoważniający do zakupu biletu zniżkowego należy okazywać przed wejściem na wydarzenie.)
Spektakl dla dzieci od lat 4.
Kminek i Dezyderiusz zafascynowani instrumentem i umiejętnościami Dobosza, gotowi są spełnić wszystkie życzenia. Gdy wydaje się, że łączące ich więzy są już zerwane, a Dobosz osiągnął swe niecne cele, przyjaciele zaczynają powoli odkrywać jego prawdziwe intencje, zaczynają rozumieć, że mogą stracić nie tylko swoje miejsce na ziemi, ale również siebie. Paul Maar niezwykle celnie odwzorowuje w swojej sztuce psychikę i zachowania dzieci, sprowadzając poważne problemy do zrozumiałego dla nich poziomu. Spektakl jest szczególnie godny polecenia dziś, w czasach, gdy powszechne stosowanie sztuki manipulacji jest poważnym zagrożeniem dla samodzielnego myślenia.
Autor: Paul Maar
Reżyser: Zbigniew Głowacki
Muzyka: Jaromir Wroniszewski
Przekład: Aleksander Berlin
Scenografia: Barbara i Jerzy Chilczukowie
Teksty piosenek: Marek Markiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *