Przystanek Białystok

SKB Litpol-Malow w drodze po 20. MISTRZOSTWO POSLKI

Lotto Ekstraliga Badmintona powraca w swoim najlepszym wydaniu! Już jutro w hicie kolejki po przeciwnych stronach siatki stanie ubiegłoroczny brązowy medalista Lotto Ekstraligi – SKB Litpol – Malow oraz ubiegłoroczny srebrny medalista Lotto Ekstraligi – UKS Hubal Białystok. Mecz zostanie rozegrany w hali Szkoły Podstawowej nr 32 w Białymstoku przy ul. Pietrasze 29. Transmisja z meczu na kanale YouTube Lotto Ekstraliga Badmintona.
– „Będzie to jeden z kilku szlagierowych meczów, które zawsze mają charakter niezwykłych i należących do trudnych. Mamy świadomość kto będzie grał po drugiej stronie siatki, ale znam też potencjał i siłę mojej drużyny. Przyjeżdżamy na mecz do Białegostoku najmocniejszym składem i jak zawsze chcemy walczyć o wygraną za maksymalną ilość punktów” – mówi trener SKB Litpol – Malow, Jerzy Dołhan.

Po 4 rozegranych kolejkach Lotto Ekstraligi Badmintona SKB Litpol– Malow zasiada na fotelu lidera, wygrywając wszystkie mecze za maksymalną ilość punktów. W poprzednich meczach SKB pokonał kolejno: KS Badminton Kobierzyce (7:0), AZS AGH Kraków (7:0), ABRM Warszawa (6:1) oraz PlusLift UKS NIKE Suchedniów (5:2).
Link do transmisji na żywo:

Kort 1:
Kort 2:
/Michał Sobolewski – Biuro Prasowe SKB Suwałki/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *