XIV Memoriał Józefa Gajewskiego

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. informuje o procesie sprzedaży biletów na zbliżający się XIV Memoriał Józefa Gajewskiego, który odbędzie się w dniach 7-8 października w Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”. Sprzedaż, podobnie jak w przypadku dystrybucji karnetów na sezon 2023/2024, została podzielona na dwa etapy. Co ważne, będzie możliwy zakup biletu jednodniowego i dwudniowego, obejmującego wszystkie cztery mecze pierwszego i drugiego dnia XIV Memoriału Józefa Gajewskiego.

W pierwszym etapie bilety na XIV Memoriał Józefa Gajewskiego trafią do puli sprzedaży elektronicznej. Wejściówki na coroczne wydarzenie będą dostępne od 29 września na stronie https://bilety.slepsksuwalki.pl. Początek sprzedaży elektronicznej zaplanowano na godzinę 17:00.

Drugim etapem sprzedaży biletów na XIV Memoriał Józefa Gajewskiego będzie dystrybucja stacjonarna. Wejściówki będą dostępne 7 i 8 października w kasie biletowej, w holu głównym Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”, od godziny 15:30.

Ceny biletów na XIV Memoriał Józefa Gajewskiego*:

jednodniowy – 20 złotych
dwudniowy – 35 złotych
*W czasie trwania XIV Memoriału Józefa Gajewskiego nie obowiązują żadne ulgi. Wstęp bezpłatny dla dzieci do lat 3 (bez miejsca siedzącego).

W ramach XIV Memoriału Józefa Gajewskiego, corocznego siatkarskiego wydarzenia poświęconego pamięci byłego Prezydenta Miasta Suwałk w latach 1981-1987 oraz 2002-2010, zobaczymy w akcji Bogdankę LUK Lublin, Enea Czarnych Radom, Trefl Gdańsk oraz gospodarzy – Ślepsk Malow Suwałki. Wydarzenie w całości pokaże telewizja Polsat Sport.

PLIK WIDEO Z ZAPROSZENIEM: https://we.tl/t-wq3t3LjhZb

Warto przypomnieć, że w XIII Memoriale Józefa Gajewskiego zwyciężyli siatkarze Trefla Gdańsk, którzy pokonali w finale Indykpol AZS Olsztyn 3:0. Na najniższym stopniu podium uplasowali się wówczas zawodnicy z Radomia, którzy zwyciężyli ze Ślepskiem Malow Suwałki po emocjonującym tie-breaku. Gospodarzom nie udało się wtedy obronić tytułu, wywalczonego w 2021 roku, po finałowym zwycięstwie z… Treflem. MVP, czyli najlepszym zawodnikiem XIII Memoriału Józefa Gajewskiego, został Piotr Orczyk, przyjmujący Trefla Gdańsk, który poprowadził swój zespół do dwóch zwycięstw.


Pozdrawiam serdecznie
Daniel Bobrowski
Biuro Prasowe Ślepsk Malow Suwałki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *