Menu:

mecze live

 

Reklama:


meczyki

 

 

 

 

 

 

RSS
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz

URZ─äD MIASTA

Patronat medialny

PARTNERZY

WSPÓ┼üPRACUJEMY

mecze live

FOTO BLOG

Leszka
Przeborowskiego

 

 

PATRONAT MEDIALNY

 

=============

REDAKCJE

 

=========

KOMUNIKACJA

Z trzema złotymi medalami

24.11.2019

Józefos┼éaw, 22-24.11.2019 r.
 
Z trzema z┼éotymi medalami z GRAND PRIX POLSKI wracaj─ů suwalscy badmintoni┼Ťci, zdybli jeszcze czwarte, pi─ůte i szóste miejsce.
 
 
Badminton GRAND PRIX POLSKI ELITY, JUNIORÓW i M┼üODZIKÓW.
Brawa dla suwalskich badmintonistów — przywioz─ů z GRAND PRIX POLSKI trzy z┼éote medale.
Trzy medale ze z┼éotego kruszcu przypad┼éy w┼Ťród kat. ELITA w grze pojedynczej m─Ö┼╝czyzn i tu najlepszy by┼é suwalczanin Micha┼é Sobolewski, w┼Ťród dziewcz─ůt w grze pojedynczej do lat dziewi─Ötnastu najlepsz─ů by┼éa (17. latka) Anastazja Khomich.
 
M┼éoda suwalczanka zdoby┼éa jeszcze z┼éoty medal wspólnie z Paulin─ů Hankiewicz (ABRM Warszawa) w grze podwójnej pa┼ä.
 
JAK GRALI NASI ZAWODNICY podczas GRAND PRIX POLSKI:
W finale gry pojedynczej m─Ö┼╝czyzn (Elita) - Micha┼é Sobolewski pokona┼é Micha┼éa Kikosickiego (AZS UM ┼üód┼║) 21-13 21-16.
WYNIKI
Pozostałe rezultaty Michała Sobolewskiego
Micha┼é Sobolewski - Piotr Gajda (KS Chojnik Jelenia Góra)
21-16 21-14
Michał Kaźmierczak - Michał Sobolewski
15-21 11-21
Michał Sobolewski - Kamil Zawada
21-16 21-19
Michał Sobolewski - Kacper Zychowicz
21-4 21-9
Michał Sobolewski- Wojciech Sajdok
21-12 15-21 21-9
 
Debel M─Ö┼╝czyzn ELITA
Partnerem Micha┼éa Sobolewskiego by┼é Naestor Gabrysiak z UKS Kometa Sianów w ko┼äcowej klasyfikacji uplasowali si─Ö na szóstym miejscu.
WYNIKI:
Mecz o szóste miejsce:
Damian Ja┼Ťkowiak/Bartosz Szuka┼éa - Nestor Gabrysiak/Micha┼é Sobolewski
21-14 21-15
Pozostałe rezultaty tej pary:
Nestor Gabrysiak/Michał Sobolewski - Franciszek Kamiński/Kacper Zychowicz
21-15 21-17
Bartosz Frontczak/Adrian Ja┼Ťkowiak - Nestor Gabrysiak/Micha┼é Sobolewski
6-21 17-21
Nestor Gabrysiak/Michał Sobolewski - Mateusz Pietruszka/Michał Walentek
19-21 21-18 20-22
Rafał Hawel/Wojciech Sajdok - Nestor Gabrysiak/Michał Sobolewski
21-12 21-18
 
W kategorii Junior BS U 19 miejsce 14. zaj─ů┼é Maksim Ovchinnikow, a 15. Grzegorz Ho┼éub.
Jak grali nasi zawodnicy:
Adam Bogacz - Maksim Ovchinnikov (SKB Suwałki)
21-18 13-21 22-20
Adam Bibik - Maksim Ovchinnikov
21-23 18-21
Jakub Nawrocki - Maksim Ovchinnikov
21-17 11-21 17-21
mecz o miejsce 13-14
Michał Kosztyło - Maksim Ovchinnikov
21-15 21-19
Grzegorz Hołub - Mateusz Piasecki
21-10 21-14
Grzegorz Hołub - Łukasz Pyrchla
26-24 21-10
Grzegorz Hołub - Michał Kosztyło
6-21 8-21
Grzegorz Hołub - Adam Bibik
11-21 11-21
 
DEBEL Junior (BD U19)
Suwalczanie zagrali o miejsce 7-8.
Grzegorz Hołub/Maksim Ovchinnikov - Jakub Smolak/Bartłomiej Woźniak
21-18 17-21 21-23
Pozostałe rezultaty w tej kategorii:
Grzegorz Ho┼éub/Maksim Ovchinnikov - Jakub Ga┼é─ůzka/Bartosz Grochowski
13-21 13-21
Patryk Kordek/Maciej Matusz - Grzegorz Hołub/Maksim Ovchinnikov
21-11 21-18
Grzegorz Hołub/Maksim Ovchinnikov - Michał Kosztyło/Hubert Zaniewski
14-21 19-21
Grzegorz Ho┼éub/Maksim Ovchinnikov - Jakub Górski/Mateusz Piasecki
 
DZIEWCZ─śTA (BS U19)
Fina┼é gra poj. Pa┼ä kat. BS U19. Anastasiya Khomich(SKB Suwa┼éki) - Aleksandra Paj─ůk
21-14 21-9
Pozostałe wyniki naszej zawodniczki:
Monika Kania - Anastasiya Khomich
7-21 6-21
Aleksandra Radziszewska - Anastasiya Khomich
17-21 14-21
Wiktoria Szymkowiak - Anastasiya Khomich
7-21 10-21
 
GRA PODWÓJNA PA┼â (GD U19)
Złoto dla Anastazji Khomich i jej partnerki z kortu - Pauliny Hankiewicz.
FINAŁ
Paulina Hankiewicz(ABRM Warszawa)/Anastasiya Khomich (SKB Suwałki) - Dominika Chojnacka/Marcelina Franczuk
21-14 21-13
 
Pozostałe wyniki Anastazji w kat. GS U19
Mariola Jurusik/Marta Tomaszewska - Paulina Hankiewicz/Anastasiya Khomich
3-21 3-21
Paulina Hankiewicz/Anastasiya Khomich - Julia Pławecka/Daria Zimnol
21-11 11-21 21-13
Stanisława Gruszczyńska/Monika Kania - Paulina Hankiewicz/Anastasiya Khomich
9-21 6-21
FINAŁ
Dominika Chojnacka/Marcelina Franczuk - Paulina Hankiewicz/Anastasiya Khomich
 
GRA POJEDYNCZA MŁODZIK (GS U15)
Veronika Stankevich (SKB Suwałki) zagrała w Grand Prix Polski o miejsce 13-16:
Veranika Stankevich (SKB Suwałki) - Oliwia Małecka
21-8 21-16
Veranika Stankevich - Victoria Wojciechowicz
21-7 21-12
Veranika Stankevich - Maria Junczewska
21-17 21-15
Oliwia Niedźwiedzka (SKB Suwałki) - Maja Karwowska
16-21 12-21
Veranika Stankevich - Weronika Aleksandrowicz -
21-5 21-18
 
GRA PODWÓJNA DZIEWCZ─äT M┼üODZIK (GD U15)
Czwarte miejsce w rywalizacji przypadło parze z Suwałk: Natalii Lenczewskiej/Oliwi Niedźwiedzkiej.
Mecz o trzecie miejsce przegrały:
Natalia Lenczewska/Oliwia Niedźwiedzka - Anna Kotlarska/Nikola Nowińska
9-21 13-21
Pozostałe mecze:
Emilia Jochacy/Karolina Kostyra - Natalia Lenczewska/Oliwia Nied┼║wiedzka
14-21 11-21
Natalia Lenczewska/Oliwia Nied┼║wiedzka - Maja Karwowska/Emilia Skrzek
21-13 14-21 21-15
Marta Styczyńska/Aleksandra Węsławowicz - Natalia Lenczewska/Oliwia Niedźwiedzka
21-8 21-9
 
Suwalczanki zagrały także o 9 miejsce:
Viktoriya Pletsiukhova/Veranika Stankevich (SKB Suwałki) - Klaudia Adamus/Paulina Adamus
23-21 21-18
Pozostałe rezultaty suwalskiej pary:
Aleksandra Jacoń/Martyna Tatarek - Viktoriya Pletsiukhova/Veranika Stankevich (SKB Suwałki)
10-21 10-21
Julia Godlejewska/Zofia Redzimska - Viktoriya Pletsiukhova/Veranika Stankevich
8-21 5-21
Zuzanna Dul/Wiktoria Gabrel - Viktoriya Pletsiukhova/Veranika Stankevich
10-21 9-21
 
Gra pojedyncza ch┼éopców (BS U15)
Suwalczanin Dominik Ułanowicz zagrał o miejsce 12-15
Dominik Ułanowicz - Artur Pruszkowski
21-14 22-20
Dominik Ułanowicz - Oskar Szewczuk
21-17 13-21 21-19
 
Pozostałe rezultaty Dominika:
Dominik Ułanowicz (SKB Suwałki) - Jacob Toczek
21-19 11-21 15-21
Dominik Ułanowicz - Jan Wilczak
8-21 12-21
Dominik Ułanowicz - Mikołaj Kraft
« inne aktualno┼Ťci