Wigry 4:2 Bytovia

13.04.2019

Druzgoc─ůce kontry Wigier i Bytovia na kolanach

Wigry dzisiaj mia┼éy du┼╝o szcz─Ö┼Ťcia i dobra dyspozycja W─Öglarza pozwoli┼éa si─Ö cieszy─ç z trzech punktów.

Z przebiegu gry wynika┼éo, ┼╝e to go┼Ťcie grali cz─Ö┼Ťciej na naszej po┼éowie, stwarzali sytuacje podbramkowe, ale celowniki by┼éy rozregulowane dzisiaj doszcz─Ötnie.

Szybkie prowadzenie w 7 minucie da┼é Wigrom Karol Mackiewicz - bardzo zdecydowanie i odwa┼╝nie wszed┼é pomi─Ödzy dwóch obro┼äców i Andrzej Witan musia┼é wyjmowa─ç pi┼ék─Ö z bramki.

Wigry prowadziły już 3:0 po strzałach Filipa Karbowego
tzw. wej┼Ťcie smoka, w 52 minucie zmieni┼é na boisku Karola Mackiewicza, a ju┼╝ w 54 minucie podwy┼╝szy┼é wynik na 2:0, na ponown─ů rado┼Ť─ç kibice czekali tylko 6 minut, a uszcz─Ö┼Ťliwi┼é suwalskich kibiców celnym strza┼éem do bramki Bytowi - Joel Huertas.

Bramk─Ö kontaktow─ů pi─Öknym strza┼éem z 16 metra zdoby┼é dla go┼Ťci Maksymilian Hebel.
Go┼Ťci dostali wiatr w ┼╝agle i po niespe┼éna czterech minutach, rzut karny wykorzysta┼é do┼Ťwiadczony FIlip Burkhard i zrobi┼éo si─Ö nerwowo.
Jednak dniu dzisiejszym bia┼éo-niebieskim wychodzi┼éy - kontry i to zdecydowa┼éo, ┼╝e bramkarz go┼Ťci musia┼é w 90 minucie po raz cztery razy si─Öga─ç po pi┼ék─Ö z w┼éasnej bramki.
4:2 dla Wigier i zamiana miejscami w tabeli teraz my jeste┼Ťmy na 15 miejscu, a Bytovia na 16.

BRAWO WIGRY

Kolejny mecz zagramy na wyjeździe z Podbeskidzie Bielsko-Biała, 18 kwietnia, 18:00