Menu:

mecze live

 

Reklama:


meczyki

 

 

 

 

 

 

RSS
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz

URZ─äD MIASTA

Patronat medialny

PARTNERZY

WSPÓ┼üPRACUJEMY

mecze live

FOTO BLOG

Leszka
Przeborowskiego

 

 

PATRONAT MEDIALNY

 

=============

REDAKCJE

 

=========

KOMUNIKACJA

Sport

meczyki

Poka┼╝ aktualno┼Ťci z roku:

W walce o finał 1:1

28.03.2019

W walce o finał 1:1

 

 

KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - MKS ┼Ülepsk Suwa┼éki 0:3 (23:25, 26:28, 16:25) w drugim meczu pó┼éfina┼éu 1. Ligi M─Ö┼╝czyzn.

Pierwszy mecz suwalczanie przegrali w takim samym stosunku 0:3 w setach (25:19, 25:18, 25:17). 
W rywalizacji do trzech zwyci─Östw jest remis 1-1. 
Teraz go┼Ťcie z Tomaszowa przyjad─ů na dwa starcia do Suwa┼ék, w hali OSiR 4 i 5 kwietnia stocz─ů bój o fina┼é 1. ligi siatkówki m─Ö┼╝czyzn. 
Która z dru┼╝yn dwukrotnie wygra b─Ödzie finalist─ů tegorocznych rozgrywek, je┼Ťli nie to czeka nas wyprawa do Tomaszowa i tam odb─Ödzie si─Ö decyduj─ůcy mecz.

Oba pojedynki zaplanowano na godzin─Ö 18.00.

W Tomaszowie Mazowieckim ┼Ülepsk wyst─ůpi┼é w sk┼éadzie:
w pierwszym przegranym 0:3 meczu:
Siek (4), Skrzypkowski (7), Rohnka(10), Sapiński (2), Winnik (3), Gonciarz (1), Filipowicz (libero) oraz Szwaradzki (4), Laskowski (3), Macyra (2) i Tomczak

W drugim wygranym 3:0 meczu: Siek (5), Rohnka (11), Sapiński (12), Winnik (17), Gonciarz (2), Filipowicz (libero) oraz Laskowski (1), Tomczak i Szwaradzki
MVP: Wojciech Winnik

zdjęcia udostępniła
Anna Musierewicz (FOTOGRAFIA)
- dzi─Ökujemy!!!

Pom├│┼╝ biegiem

25.03.2019

Pomó┼╝ biegiem

24 marca 2019 roku, prawie w samo po┼éudnie rozpocz─Ö┼éa si─Ö trzecia edycja biegu „Pomó┼╝ biegiem ” po ┼Ťcie┼╝kach Wigierskiego Parku Narodowego.

Jak rok temu, tak i teraz cel by┼é jeden - pomóc potrzebuj─ůcej osobie.

W tym roku biegacze zgromadzili si─Ö w Folwarku Hutta, by wesprze─ç pozytywn─ů energi─ů i wsparciem finansowym dziesi─Öcioletni─ů Kasi─Ö Kryszniewsk─ů, podopieczn─ů Fundacji Promyk, która czeka na czerwcow─ů rehabilitacj─Ö, by móc samodzielnie chodzi─ç. Na starcie stan─Ö┼éo 57 biegaczy; kolorowa grupa mia┼éa do pokonania 10 km urozmaiconej trasy WPN, wszyscy rado┼Ťnie przekroczyli met─Ö.

Pierwsi w┼Ťród Panów byli Kamil Ciszewski i Adrian Domalewski, którzy razem przekroczyli met─Ö, nast─Öpnie Rados┼éaw O┼éów i S┼éawomir Karczewski; w┼Ťród Pan jako pierwsze pojawi┼éy sie Joanna Karczewska, Joanna Derencz i Katarzyna Budrewicz. Wpisowym na bieg, by┼é wrzut do puszki lub wp┼éata na konto Fundacji Promyk.

Podczas biegu zebrano 1014,50 PLN, na konto wp┼éyn─Ö┼éo oko┼éo 1600 PLN. Akcji nie ko┼äczymy – zapraszamy wszystkich, by wsparli w tym okresie ┼Ťwi─ůtecznym Potrzebuj─ůc─ů, dobro wraca!

Osoby ch─Ötne dalej mog─ů wp┼éaca─ç na rehabilitacje Kasi na nast─Öpuj─ůce konto Fundacja Promyk, 1 Maja 17B lok. 16, 16-400 Suwa┼éki Nr rachunku: BS Rutka Tartak 77 9367 0007 0010 0019 7087 0001 KONIECZNIE Z DOPISKIEM: „KASIA" Organizatorem biegu by┼éa Fundacja „Kierunek Ultra” przy wsparciu Folwarku Hutta, Wigierskiego Parku Narodowego i firmie Szulc Trading. 

ZdJecia Mariusz Rosłaniec.

Najlepsi młodzi piłkarze AP Wigry

21.03.2019

Suwalczanei Mistrzami

10.03.2019

Badminton.

SUWALCZANIE MISTRZEM I DRU┼╗YNOWEGO GP

Amatorów - turnieju ,,JEZIORANY TEAM"

 

 

W Jezioranach k. Olsztyna odby┼éy si─Ö I Dru┼╝ynowe GRAND PRIX AMATORÓW ,,Jeziorany Badminton Team".

Na turniej wybra┼éa si─Ö silna ekipa z Suwa┼ék w sk┼éadzie: Piotr O┼éów, Tomasz Perkowski, Tomasz Grosz, Tomasz Kami┼äski, Marek Mol─Öda, Oksana Khomich i Joanna Gabru┼Ť.
Jak przysta┼éo na suwalczan pokazali, ┼╝e Suwa┼éki ""stoj─ů badmintonem".
Na suwalsk─ů dru┼╝yn─Ö po┼é─ůczon─ů na turniej - wyst─ůpili w jednej dru┼╝ynie zawodnicy ,,MONA KONTRA" i "Aktywni Suwalczanie" nie by┼éo silnych.
Najpierw pokonali bardzo siln─ů dru┼╝yn─Ö ,,Szkwa┼é" Ruciane- Nida 6:1, pó┼║niej badmintonistów z Olsztyna ,,Kwestia Do ilu Olsztyn" 6:1.
W finale pokonali kolejn─ů ekip─Ö z Olsztyna ,,Cielecka Dream Team Olsztyn". Suwalczanie fina┼éowy pojedynek wygrali 5:2 i okazali si─Ö najlepsi w turnieju.
Zostali I Dru┼╝ynowym Mistrzem turnieju w Jezioranach.

 

Honoru suwalskiego badmintona broniła Uljana Wolska

10.03.2019

Honoru suwalskiego badmintona broniła Uljana Wolska

BADMINTON. Suchedniów, 8-10.03.2019 r.

 

GPJ, GPM Suchedniów Puchar Gór ┼Üwi─Ötokrzyskich

Kontuzja Anastazji Khomich wyeliminowa┼éa suwalskich badmintonistów z walki o najwy┼╝sze trofea.
Honoru suwalskiego badmintona broni┼éa Uljana Wolska, która w finale GS U15 pokona┼éa bia┼éostoczank─Ö Aleksandr─Ö Radziszewsk─ů (UKS Hubal Bia┼éystok) 22-20 i 21-16. Z┼éoty medal dla Uljany - GRATULUJEMY!!!
 
Kontuzja  Anastazji -  faworytki turnieju pokrzy┼╝owa┼éa apetyty na medale suwalskim trenerom.
 Liczyli┼Ťmy, ┼╝e - Anastazja podczas GP Suchedniów, Puchar Gór ┼Üwi─Ötokrzyskich na podium stanie trzykrotnie.
Na wi─Öcej mozna by┼éo liczy─ç w rywalizacji od  Maksima Ovchinnikowa i Micha┼éa Bara┼äskiego, Natali Lenczewskiej, Gabrieli Grosz - no có┼╝, ale taki jest sport.
 
Suwalski Klub Badmintona reprezentowali:
Maksim Ovchinnikov, Michał Barański, Dominik Ułanowicz, Anastasiya Khomich, Ulyana Volskaya, Gabriela Grosz, Veranika Stankevich, Viktoriya Pletsiukhova, Natalia Lenczewska, Oliwia Niedźwiedzka.

JAK GRALI NASI ZAWODNICY:XD U19
Maksim Ovchinnikov/Ulyana Volskaya - Roman Lozovy/Sandra Miler
21-17 21-13
Maksim Ovchinnikov/Ulyana Volskaya - Michał Matysiak/Dagmara Pękała
17-21, 18-21
Maciej Matusz/Anastasiya Khomich - Andrzej Pi─Öta/Weronika Zi─Öba
21-4 21-10
Maciej Matusz/Anastasiya Khomich - Norbert Markowski/Antonina Marszałek
21-10, 21-7
Maciej Matusz/Anastasiya Khomich/Jakub Ga┼é─ůzka/Marcelina Franczuk
21-9, 21-12
Maciej Matusz/Anastasiya Khomich - Rafał Lejko/Maria Dziedzic
0-21, 0-21 Retired
Michał Barański/Gabriela Grosz - Rafał Lejko/Maria Dziedzic
22-20, 18-21, 14-21
Michał Barański/Gabriela Grosz - Bartłomiej Woźniak/Marta Tomaszewska
21-12, 17-21, 21-9
zwyci─Ö┼╝yli: Micha┼é Matysiak/Dagmara P─Öka┼éa  (KS Hubertus Zalesie Górne/UKS Plesbad Pszczyna)

GS U19
Ulyana Volskaya - Aleksandra Radziszewska
22-20 21-16 - Finał
Ulyana Volskaya - Julia Pławecka
21-10, 21-18
Ulyana Volskaya - Maria Dziedzic
21-12, 21-5
Ulyana Volskaya - Aleksandra Paj─ůk
21-19, 21-9
Ulyana Volskaya - Ru┼╝ana Cybulka
21-5, 21-3
Anastasiya Khomich - Aleksandra Paj─ůk
21-0, 21-0 Walkower (kontuzja)
Anastasiya Khomich - Wiktoria Szymkowiak
21-7, 21-2
Anastasiya Khomich - Daria Zimnol
21-13, 21-12

GD U19
Anastasiya Khomich/Ulyana Volskaya - Marcelina Franczuk/Aleksandra Paj─ůk
21-10,  16-15,  Walkower (kontuzja Anastazji)
Anastasiya Khomich/Ulyana Volskaya - Lidia Duczkowska/Karolina Wójtowicz
21-1, 21-8
zwyci─Ö┼╝y┼éy: Julia P┼éawecka/Daria Zimnol (UKS Plesbad Pszczyna)

BS U19
Maksim Ovchinnikov - Kordian Kobylnik
22-20 21-15
Maksim Ovchinnikov - Kamil Zawada
21-12, 21-19
Maksim Ovchinnikov - Antoni Strzelec
21-10 21-5
Maksim Ovchinnikov - Michał Matysiak
12-21 20-22
Micha┼é Bara┼äski -  Bart┼éomiej Wo┼║niak
16-21, 12-21
Michał Barański - Maciej Chojnacki
19-21, 30-29, 16-21

BD U19
Michał Barański/Maksim Ovchinnikov - Aleksander Dzwonnik/ Łukasz Zwierzchowski
17-21, 18-21
Michał Barański/Maksim Ovchinnikov - Roman Lozovy/Miłosz Miernik
18-21 21-15 21-18
Michał Barański/Maksim Ovchinnikov - Jakub Smolak/Bartłomiej Woźniak
11-21, 21 - 16, 21-15

XD U15
Dominik Ułanowicz/Veranika Stankevich - Arkadiusz Dydyński/Emilia Skrzek
19-21 23-25
Dominik Ułanowicz/Veranika Stankevich - Bartosz Krajewski/Aleksandra Węsławowicz
21-12, 17-21, 21-17

GD U15
Viktoriya Pletsiukhova/Veranika Stankevich - Angelika Kowarska/Małgorzata Muszyńska
22-24, 16-21
Viktoriya Pletsiukhova/Veranika Stankevich  - Magdalena Kasperek/Oliwia Ma┼éecka
21-16 21-18
Viktoriya Pletsiukhova/Veranika Stankevich  - Joanna Kulawiak/Marta Styczy┼äska
21-16, 15-21
Natalia Lenczewska/Oliwia Nied┼║wiedzka - Aleksandra Guziejko/Wiktoria Kubik
19-21, 19-21
Natalia Lenczewska/Oliwia Nied┼║wiedzka - Julia Paj─ůk/Julia Pajek
14-21, 15-21
Natalia Lenczewska/Oliwia Nied┼║wiedzka - Justyna Buszewska/Oliwia Pajor
21-9 21-15
zwyci─Ö┼╝y┼éy w tej kategorii Julia Paj─ůk/Julia Pajek (MKS Orlicz Suchedniów)

GS U15
Veranika Stankevich - Anna Kotlarska
0-21, 0-21  Walkover
Veranika Stankevich - Marta Styczyńska
21-14, 16-21, 21-23,
Viktoriya Pletsiukhova - Julia Pajek
11-21, 13-21
Viktoriya Pletsiukhova  - Aleksandra Guziejko
21-11, 15-21, 21-13
Viktoriya Pletsiukhova - Magdalena Szczepanik
21-8, 21-11
Natalia Lenczewska - Aleksandra Węsławowicz
18-21 16-21
Natalia Lenczewska - Maja Grzanka
21-11 21-12
Oliwia Nied┼║wiedzka - Izabella Kamola
19-21 19-21
Oliwia Nied┼║wiedzka - Monika Witczak
21-10, 21-6
Oliwia Nied┼║wiedzka - Maja Karwowska
21-19, 18-21, 21-13
Viktoriya Pletsiukhova - Magdalena Szczepanik
21-8 21-11
Viktoriya Pletsiukhova - Aleksandra Guziejko
21-11, 15-21, 21-13
zwyciężyła: Julia Piwowar (BKB Set Mazańcowice)

BD U15
Dominik Ułanowicz/Bartosz Topczewski - Wiktor Cierpisz/Wojciech Nych
22-24, 16-21
zwyci─Ö┼╝yli Piotr Tomaszewski/ Bartosz Wata (UKS Wschodnia 12 Kielce/
UKS KSBad Kraków)

BS U15
Dominik Ułanowicz - Franciszek Kamiński
16-21, 10-21
XD U15
Dominik Ułanowicz/Veranika Stankevich - Bartosz Krajewski/Aleksandra Węsławowicz
21-12, 17-21, 21-17
Dominik Ułanowicz/Veranika Stankevich - Arkadiusz Dydyński/Emilia Skrzek
19-21, 23-25
zwyci─Ö┼╝yli: Dawid Perkowski/Martyna Kowalczyk  (UKS Hubal Bia┼éystok/UKS Kometa Sianów)
 

 

Ślepsk Suwałki - bliżej półfinału

09.03.2019

Cenne zwyci─Östwo

03.03.2019

Przegrana suwalskich wigier

28.02.2019

Wspomnienia Wojciecha Fortuny

24.02.2019

Wigry 1 : 2 (0:10 Znicz Biała Piska (sparing)

21.02.2019

Wigry 1 : 2 (0:10 Znicz Biała Piska

(sparing)

Wigry Suwa┼éki – Znicz Bia┼éa Piska 1:2 (0:1)
Bramki: 0:1 – Pawe┼é Adamiec 8-karny, 0:2 – Pawe┼é Adamiec 70, 1:2 – Adrian Piekarski 85.
Wigry: Damian W─Öglarz – Pawe┼é Olszewski (56 Piotr Kwa┼Ťniewski), Adrian Piekarski, Adrian Jurkowski (65 Filip Karbowy), Frank Adu Kwame, Dawid Polkowski (46 Karol Mackiewicz, Damian Paw┼éowski (46 Wiktor Biedrzycki), Adrian Karankiewicz, Ivan Albert (65 Robert Bartczak), Joel Huertas, Sebastian Bergier (73 Bartosz Bida)
Znicz:  Rudneu, M. Romachów, Dzienis, Maliszewski, M. Kossyk, Gondek, Furman, Guzik, Fiedorowicz, Adamiec, K.Kosi┼äski.
W drugiej po┼éowie grali tak┼╝e: Mateusz Ruszczyk, Arek Bogdaniuk, Pawe┼é Kossyk, Konrad Radzikowski, Mi┼éosz Sztacha┼äski, Konrad Romachów.

 

Wigry Suwałki 1: 2 Znicz Biała- Piska

20.02.2019

Wigry Suwałki 1: 2 Znicz Biała- Piska

W towarzyskim spotkaniu

Trzecioligowcy lepsi od pierwszoligowców.
Zas┼éu┼╝one zwyci─Östwo. Go┼Ťcie grali szybciej, pressingiem, zmuszali suwalczan do pope┼énienia b┼é─Ödów i to wystarczy┼éo by zwyci─Ö┼╝y─ç.

Wigry Suwałki 1: 2 Znicz Biała- Piska
Bramki dla go┼Ťci: Pawe┼é Adamiec w 8 minucie (z rzutu karnego) i 70 minucie.
Dla Wigier honorowego gola zdobył w 85 minucie Adrian Piekarski

 

BADMINTON. Suwalska młodzież na podium

17.02.2019

DOBRA POSTAWA M┼üODYCH SUWALSKICH BADMINTONISTÓW

DWA WEEKENDOWE TURNIEJE BADMINTONOWE ROZEGRANO

W ZIELONCE i GŁUBCZYCACH

 

***
15-17.02.2019 w G┼éubczyce 
Grand Prix juniorów i m┼éodzików w badmintonie
Suwalska młodzież na podium w Głubczycach

KAT. U 19 
W grze pojedynczej zwyciężyła podopieczna Jerzego Dołhana, Anastazja Khomich.
W finale - pokonała zawodniczkę z Ukrainy Arinę Marushchak.
Anastasiya KHOMICH - Arina MARUSHCHAK (Ukraina)
21:13 21:12.

W grze podwójnej pa┼ä U 19, Anastazja wspólnie z Karolin─ů Szubert(Technik G┼éubczyce) odprawi┼éy z kwitkiem zawodniczki, które na ostatnio rozegranych w Gnie┼║nie - Indywidualnych Mistrzostwach Polski stan─Ö┼éy na najni┼╝szym podium. 

 

            wi─Öcej SPORT

46. Dru┼╝ynowe ... DM

09.02.2019

BADMINTON. Mecze na europejskim poziomie

07.02.2019

ZWYCI─śSTWO ZA TRZY PUNKTY

02.02.2019

I liga, siatkówka m─Ö┼╝czyzn

WYJAZDOWE ZWYCI─śSTWO ZA TRZY PUNKTY

Sze┼Ťciokrotny mistrz Polski na kolanach

AZS Cz─Östochowa – MKS ┼Ülepsk Suwa┼éki 0:3 (21:25, 16:25, 21:25)

Tauron AZS Częstochowa: Murek, Bieńkowski, Nedeljkovic, Mańko, Borris, Romanutti, Bik (L) oraz Mańko, Szewczyk. MKS Ślepsk

Suwa┼éki: Skrzypkowski, Siek, Rohnka, Sapi┼äski, Winnik, Gonciarz, Filipowicz (L) Szwaradzki, Tomczak, Laskowski. MVP: Jakub Rohnka (MKS ┼Ülepsk Suwa┼éki). - ┼║ród┼éo: Tauron AZS Cz─Östochowa -