Menu:

 

www.Suwalki-info24.pl

Estacja FM

Reklama:


 

 

RSS
 • Zobacz
 • Zobacz
 • Zobacz
 • Zobacz
 • Zobacz
 • Zobacz
 • Zobacz
 • Zobacz
 • Zobacz
 • Zobacz
 • Zobacz
 • Zobacz
 • Zobacz

Patronat medialny

PARTNERZY

WSPÓŁPRACUJEMY

suwalszczyzna.com.pl

FOTO BLOG

Leszka
Przeborowskiego

 

PATRONAT MEDIALNY

 

=============

REDAKCJE

 

=========

KOMUNIKACJA

 

 

 

 

 

 

Casting do programu odbędzie się w terminie: 13-16 kwietnia 2015 
nagranie programu w terminie 27-31 maja 2015 
ZADZWOŃ: 
519 520 329 Julia Zeńczewska TVN 
lub wyślij zgłoszenie e-mailem: 
j.zenczewska@tvn.pl 
Uwaga: Nie przyjmujemy 

 

 

 

 

 

 

 

27/06/2016 21:10
Komentarze: 0
 
 
 

Aktualności

Sukces młodych suwalczan na ATEITIS CUP 2017 w Wilnie?

20.11.2017

20 listopada 2017, 12:35

Drużyna z rocznika 2006 prowadzona przez Trenera Dariusza Koncewicza w dniach 17 – 19.11.2017 wzięła udział w bardzo silnie obsadzonym turnieju ATEITIS CUP 2017 w Wilnie…


Drużyna z rocznika 2006 prowadzona przez Trenera Dariusza Koncewicza w dniach 17 – 19.11.2017 wzięła udział w bardzo silnie obsadzonym turnieju ATEITIS CUP 2017 w Wilnie. W turnieju uczestniczyło, aż 48 zespołów z całej Europy m.in. Juventus Turyn, Borussia Dortmund, Hammarby IF Szto...kholm, Dinamo Kijów, FC Liverpool. Było to cenne doświadczenie, ponieważ chłopcy mieli okazję rozegrać 6 wartościowych spotkań, wymagających maksymalnego wysiłku i zaangażowania. Nasz zespół uplasował się ostatecznie na świetnej – dziesiątej pozycji, najważniejsze jednak było to, że w każdym meczu drużyna mogła skonfrontować swoje umiejętności z wymagającymi rówieśnikami innych zespołów. Wszystkie mecze w turnieju z udziałem naszej drużyny zostały nagrane i jest to doskonały materiał do analizy dla wszystkich trenerów AP!!!
Poniżej przedstawiamy wszystkie wyniki naszego zespołu, klasyfikację końcową turnieju oraz skład.
MECZE GRUPOWE:
AP WIGRY SUWAŁKI – FM VILNIUS III 3:0
AP WIGRY SUWAŁKI – DINAMO RIGA 0:0 (karne – 3:2)
1/8:
AP WIGRY SUWAŁKI – HJK HELSINKI 0:3
o miejsca 9-16:
AP WIGRY SUWAŁKI – FC DINAMO MIŃSK 3-2
o miejsca 9-12:
AP WIGRY SUWAŁKI – SMENA MIŃSK 1:0
mecz o 9 miejsce:
AP WIGRY SUWAŁKI – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 2:2 (karne – 3-4)
Klasyfikacja końcowa – 10 najlepszych drużyn z 48:
1. Juventus Turyn
2. FC Lugano
3 FC Liverpool
4. Żalgirietis Wilno
5. Dynamo Kijów
6. Borussia Dortmund
7. Dinamo Tibilisi
8. HJK Helsinki
9. Jagiellonia Białystok
10. AP Wigry Suwałki
…. 48. Ateitis Wilno III
SKŁAD:
Adam Stolarski, Kacper Babkowski, Michał Barszczewski, Adam Minkiewicz, Kacper Rejterada, Krzysztof Rybak, Mateusz Rzodkiewicz, Jakub Paszkowski, Mateusz Panasiewicz, Krystian Wasilewski, Jakub Konopko, Michał Makowski, Karol Szczęsny, Oliwier Karłowicz, Beniamin Przełomski, Adam Słabiński

Seniorzy...

10.11.2017

II edycja Forum Biznesowego Pogranicza

09.11.2017

II edycja Forum Biznesowego Pogranicza


Ruszyło duże wydarzenie biznesowe w Suwałkach. Forum Biznesowe Pogranicza poświęcone branży rolno – spożywczej przyciągnęło do Suwałk przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej nie tylko z Polski ale tez Litwy i Rosji. Bardzo silnie reprezentowane jest również środowisko przedsiębiorców. Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk otwierając konferencję zwrócił uwagę, że ta branża jest siłą napędową nie tylko Suwałk ale tej części Europy.

Bokserzy w Waren (Müritz)

07.11.2017

Bokserzy w Waren (Müritz)

Pięciu zawodników sekcji bokserskiej Ośrodka Sportu i Rekreacji reprezentowało Suwałki w turnieju bokserskim, który w miniony weekend odbył się w niemieckim Waren. W ramach wymiany miast partnerskich było to już czwarte spotkanie suwalczan z kolegami z Niemiec, z którego po raz czwarty pięściarze OSiRu wyszli zwycięsko 6:4. Punkty dla podopiecznych trenera Pawła Pasiaka zdobyli: Piotr Bartoszewicz, Jakub Dobrzyń oraz Maciej Suchwałko. Z bardzo dobrej strony, pomimo porażek, zaprezentowali się Mikołaj Grajko i Bartosz Burzyński.

W turnieju udział wzięło 100 zawodników z Hamburga, Berlina, Rostocku, Schwerina, Stralsund i Waren.

--

Michał Paruch

 

Nowy I Zastępca Komendanta...

06.11.2017

Nowy I Zastępca Komendanta...

 

Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku powołał Pana nadkomisarza Sławomira Kołakowskiego na stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach.

W Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach odbyła się uroczystość objęcia stanowiska przez nowego I Zastępcę Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach. W obecności zaproszonych gości oraz załogi Komendant Miejski Policji w Suwałkach podinsp. Adam Miezianko wręczył  akt powołania na stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach nadkom. Sławomirowi Kołakowskiemu, życząc mu jednocześnie jak najlepszej służby na rzecz bezpieczeństwa. W swoim przemówieniu Komendant Miejski Policji w Suwałkach podkreślił, że Jego zastępca, to policjant z dużym doświadczeniem. Dodał, że pion kryminalny trafia pod dobre skrzydła.

Nowy I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach Pan nadkomisarz Sławomir Kołakowski karierę resortową rozpoczął w 1996 roku, pełniąc służbę w Posterunku Policji w Czarnej Białostockiej na stanowiskach dochodzeniowych. Kolejne szczeble kariery przechodził w Komisariacie Policji w Wasilkowie, a od 2008 roku w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Zdobyte doświadczenie zawodowe zaowocowało mianowaniem w 2016 roku na stanowisko Naczelnika Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu, a w maju 2016 r. na stanowisko Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Bielsku Podlaskim.

I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach Pan nadkom. Sławomir Kołakowski ma 44 lata. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. W swojej karierze zawodowej może poszczycić się zajęciem w 2015 roku I miejsca Garnizonu Podlaskiego w Ogólnopolskim Konkursie Służb Kryminalnych w kategorii „Nadzór nad Służbą Kryminalną". Interesuje się sportem, ale też majsterkowaniem i metaloplastyką.